اخبار ما

لینک سوابق کاری در مطبوعات کشور

شرکت فاوا مجد (Majd ICT Co) یکی از شرکت‌های پیش‌گام در زمینه فن‌آوری رایانش ابری در سال 94 موفق به بومی‌سازی زیرساخت‌های رایانش‌ابری در ایران شد. این مهم توسط جناب آقای مهندس علی اصغر انصاری معاون وقت سازمان فناوری اطلاعات ایران رسانه‌ای و به اطلاع عموم رسید. اغلب خبر‌گزاری‌ها و روزنامه‌های معتبر این موضوع را پوشش خبری دادند که برخی از آن‌ها به شرح زیر است :

اخبار ما

جلسه اتاق فکر شرکتهای حوزه رایانش ابری در وزارت صمت

شرکت فاوا مجد (Majd ICT Co)

احتراما، با عنایت به تغییر ساختار وزارت متبوع و تعریف و تعیین وظایف جدید در دفتر خدمات کسب و کار این دفتر در نظر دارد با ارایه خدمات ابری به کسب وکارهای کشور را بر طبق یک برنامه مشخص و مبتنی بر ظرفیت های داخلی و فرهنگ سازمانی شرکت های عملیاتی نماید.

لذا مقرر گردیده است، جلسه ای به منظور هماهنگی، تعامل و همفکری پیرامون نظام ارایه خدمات ابری به کسب و کارها، تعریف نظام نامه و نحوه تعامل، ورود بخش های خصوصی به عرصه ارایه خدمات کسب و کار، تعیین راهبردها و شیوه نامه ارایه خدمات ابری و شیوه نيست گذاری این خدمات جلسه ای راس ساعت ۱۳:۳۰ روزسه شنبه مورخ۱۴۰۰/۱۲/۲۴  در محل معاونت تجارت و خدمات

به ادرس: بلوار کشاورز و خیابان شهید نادری، نبش خیابان شهید حجت دوست ، ساختمان شهید نادری وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبقه یازدهم) برگزار گردد. لذا خواهشمند است با همراه داشتن اطلاعات و مستندات مورد نظر در مجله مذکور شرکت فرمایید.

 

نمایشگاه رویداد ملی عصر امید گشایش یافت

شرکت فاوا مجد (Majd ICT Co)

تهران- ایرنا- نمایشگاه رویداد ملی عصر امید با شعار «۱۰۰۰ ایده و استارت آپ، ۱۰۰۰ شرکت فناور و خلاق و ۱۰۰۰ گروه پژوهشی و زیرساخت» با حضور محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی گشایش یافت.

برپایی رویداد ملی عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی و بازدید از دستاوردهای ارایه شده در آن با حضور مسوولان و مدیران وزارتخانه‌ها، صنایع بزرگ، صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به حوزه فناوری با هدف ایجاد و خلق فرصت‌های مشترک از طریق تعامل نزدیک، پویا و حرفه‌ای با صاحبان ایده، تولیدکنندگان محصولات فناورانه، متخصصان، فناوران، شرکت‌ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی برتر خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده است.

علم و تکنولوژی به عنوان یکی از مهمترین شاخصه های تمدن بشری ،محصول تلاش فکری و دسته جمعی بشریت بوده و همه انسانها در تولید و انباشت آن به نوعی نقش ایفا نموده اند .

بدین وسیله دعوت میشود از عزیزان جهت بازدید از غرفه محصولات بومی خدمت ریموت دسکتاپ بومی و سخت افزار های مینی کلاینت شرکت فاوامجد که از تاریخ 8 الی 11 خرداد ماه سال 1401 در محل نمایشگاههای بین المللی مصلی تهران رویداد عصر امید درب ورودی  SB13 برگزار میگردد،حضور بهم رسانید.

 

خانهمقالاتپنل کاربریتماس