شرکت مهندسی پیشگامان رفیع ایرانیان

شرکت مهندسی پیشگامان رفیع ایرانیان (مپرا) با تکیه بر امکانات فنی و مدیریتی شامل تجهیزات الکترونیکی، ماشن آلات صنعتی، تجهیزات کالیبراسیون سامانه های تولیدی، خطوط تولید مجهز و کارشناسان و متخصصین در رشته های نرم افزار، الکترونیک، مکانیک، مدیریت پروژه، تکنولوژی اطلاعات موفق شده است در سال 1382 برای اولین بار در کشور، اولین شبکه هوشمند کنترل تردد و جمع آوری خودکار کرایه را تحت نام صنام، طراحی و تولید نماید و تا کنون در خطوط و ایستگاه های مختلف مترو تهران نصب و نگهداری نماید و هم اکنون وارد پروژه مشارکتی با شرکت فاوا مجد گردیده است.

با مپرا بیشتر آشنا شوید!

این شرکت توانسته است در همان اوایل با استقرار نظام مدیریت کیفیت ISO 9001:2000 در دامنه طراحی و اجرای شبکه های هوشمند کنترل معابر نظام کیفیت یکپارچه ای را بر کلیه تولیدات خود اعمال کرده و سامانه های مختلفی را با کاربردهای مورد نظر سایر مشتریان نیز طراحی، تولید و تحویل نماید. به منظور توسعه بازار و راهبردها، شرکت اقدام به طرح ریزی و استقرار نظام مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 و نیز سایر نظام های مدیریتیOHSAS 18001 ISO14001, HSE نموده و موفق به اخذ گواهینامه آنها شده است.
در راستای تحقیقات، بومی سازی و گسترش شبکه های هوشمند کنترل معابر، علاوه بر بکارگیری کارشناسان و کارشناسان ارشد در طراحی شبکه و کارشناسان و تکنسین ها در بخش های تولید، کنترل کیفیت، خدمات پس از فروش، بازرگانی و…، از استعداد و تخصص های شبکه تامین کنندگان در سراسر کشور نیز استفاده شده است و با مدیریت و همراهی آنها، این شرکت موفق شده است چالشهای ناشی از تحریم ها را به خوبی مرتفع ساخته و به روند رو به توسعه و خودکفایی کشور کمک نماید. چشم انداز روشن این سرمایه گذاری، بومی شدن دانش آن در کشور، اشتغال جوانان، جلوگیری از خروج ارز از کشور و توسعه خدمات رسانی به هموطنان عزیزمان می باشد.

شرکت مپرا به عنوان اولین شرکت طراح و تولید کننده تجهیزات سامانه های تهویه تونل ها و ایستگاه های مترو تهران موفق به بومی کردن این تکنولوژی در داخل کشور شده و حاصل خدمات فنی و تولیدات خود را در ایستگاه های خط 4 مترو تهران نصب نموده است. هم اکنون در حال نصب تجهیزات تهویه در 25 ایستگاه خط 3 مترو تهران طی سال های 1393 و 1394 می باشد. همچنین این شرکت دارای کارخانجات و کارگاه های متعددی با تجهیزات و ماشین آلات مدرن و دقیق برای تولید تجهیزات مختلف بوده و آزمایشگاه های این شرکت قادر به سنجش کیفیت تجهیزات و محصولات تهیه شده می باشد.

گواهینامه های مپرا

برخی از مدارک و گواهینامه ها

شرکت مپرا محصولات خود را در تنوع گوناگون و بنا به درخواست مشتری تولید می نماید که اهم آنها عبارتند از:

  • طراحی، تولید، نصب و راه اندازی و نگهداری انواع گیت ها جهت سامانه های جمع آوری خودکار کرایه :سازمان قطار شهری (مترو) تهران، سازمان قطار شهری (مترو) تبریز (فازهای 1و2) ، سازمان قطار شهری (مترو) شیراز، سازمان قطار شهری (مترو) اصفهان، سازمان قطار شهری (مونوریل) کرمانشاه و سازمان قطار شهری (مونوریل) قم
  • طراحی، تولید، نصب و راه اندازی و نگهداری انواع گیت های کنترل تردد در مجتمع ها و نهادهایی از قبیل: برج میلاد، صدا و سیمای استان تهران، ایران ایر، وزارت کشور، استانداری تهران، کوی دانشگاه تهران، راه آهن تهران
  • طراحی، تولید زیر سامانه ها و زیر مجموعه های مرتبط با گیت ها از جمله انواع کارتخوان ها، سرومکانیزم ها و ...
  • طراحی، تولید، نصب و راه اندازی و نگهداری سامانه هواساز ایستگاه های خطوط 3 و 4 مترو تهران
  • بومی کردن تکنولوژی طراحی و ساخت تجهیزات سیستم تهویه مترو
  • طراحی، تولید انواع سازه های مخابراتی برای شرکت های اریکسون و نوکیا
  • ساخت انواع قطعات مکانیکی دقیق در کارخانه ساخت قطعات شرکت
خانهمقالاتپنل کاربریتماس
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux